Ana sayfa ÜrünlerCT Tarama Makinesi

Motor Tablosu 32 Dilim Detektörü 5.3 MHU CT Tarama Makinesi

Motor Tablosu 32 Dilim Detektörü 5.3 MHU CT Tarama Makinesi

Motor Tablosu 32 Dilim Detektörü 5.3 MHU CT Tarama Makinesi
Motor Table 32 Slices Detector 5.3 MHU CT Scan Machine
Motor Tablosu 32 Dilim Detektörü 5.3 MHU CT Tarama Makinesi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: BASDA
Sertifika: ISO 13485
Model numarası: BCT-32
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: ahşap
Teslim süresi: 30-45 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 10 set
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Dilimler: 32 Delik: 76cm
Maksimum Hasta Ağırlığı: 250kg Görüntü Gürültüsü: ≤70Db
TubekVSelections: 80kV, 100kV, 120kV, 140kV Isı Yayma Oranı: 815 kHU / dakika
Vurgulamak:

5.3 MHU CT Tarama Makinesi

,

32 dilim dedektörlü CT Tarama Makinesi

,

5.3 MHU bilgisayarlı tomografi makinesi

CT taraması, Bilgisayarlı Tomografi sistemi, 32 dilim dedektörü, 30 derece eğim, motor masası

 

① Basda Medikal çok sayıda ödül kazandı ve "Ulusal Yüksek Teknoloji Kuruluşu", "Ulusal Teknoloji İnovasyonunda İkincilik Ödülü", "Devlet Meşalesi Programının Anahtar Yüksek Teknoloji Şirketi", "Çin Makine Endüstrisi Bilim ve Teknoloji Birincilik Ödülü "," İl Yüksek Alan MRI Sistem Mühendisliği ve Teknolojisi Ar-Ge Merkezi "," Shenzhen Teknoloji İnovasyon Ödülü "," Fikri Mülkiyet Yönetim Sistemi "vb. bölgesel hükümet.

 

② Basda Medikal, 100'den fazla ürün içeren 10 serisi dahil olmak üzere tıbbi görüntüleme ve radyoterapi cihazlarında uzmanlaşmıştır.Kalıcı MRI sistem serisindeki ürünlerimiz sırasıyla 0,22 T, 0,30 T, 0,35 T, 0,42 T ve 0,50 T değişen manyetik alan içerir.Süperiletken MRI sistemlerimiz, 0,5 T, 0,52 T, 0,7 T, 1,2 T, 1,49 T, 1,5 T ila 3,0 T arasında değişen manyetik alanı içerir.8 dilim, 16 dilim, 32 dilim ve 64 dilim CT taramamız var.Ayrıca DR serisi, tavan süspansiyonu DR, U kollu DR, mobil DR, DRF sistemi ve dijital mamografi sistemini içerir.Ayrıca renkli doppler ultrason sistemimiz portatif ve arabalı tiptedir.Ayrıca Pozitron Emisyon ve Tomografi PET-CT, Tek Foton Emisyonlu Bilgisayarlı Tomografi SPECT, geniş görüş alanı gama kamera ve diğer nükleer tıp serilerine sahibiz;tıbbi lineer hızlandırıcı radyoterapi serisi;mobil tıbbi muayene aracı, mobil MRI, mobil CT, mobil tek noktadan tıbbi araç, mobil inme tarama merkezi, kabin görüntüleme serisi;izleme, EKG serisi;PACS, bulut görüntüleme ve yapay zeka tıbbi bilgi yazılımı serisi.

 

③ Basda Medical'5 serisi ürünler, Çin hükümeti tarafından yönetilen "Çin İmalat Stratejisi 2025" programının temel araştırma alanlarına dahil edilmiştir.Çin'de 3.0T MRI sistemi, helyum içermeyen süper iletken MRI sistemi, 0.5T ve 0.7T açık süper iletken MRI sistemleri, ekstremite MRI sistemi ve çift başlı SPECT'in en eski üreticilerinden biri olarak biliniyoruz.Yüksek teknoloji ve kaliteli ürünleri ve mükemmel hizmetiyle, ünlü markanın üst düzey tıbbi ürün ikamesinin bel kemiği haline gelen 3000'den fazla küresel kullanıcıya sahiptir;Pazarlarımız tüm yerel illeri kapsamakta ve 40'tan fazla ülkeye (Avrupa, Amerika, Asya, Afrika, Orta Doğu) ve küresel olarak bölgelere ihracat yapmaktadır.

 

④ Basda Medikal, "teknoloji hayatımızı korur" ilkesini sürdürmeye ve "tıbbi görüntüleme merkezi, sağlık muayene merkezi, uzaktan teşhis merkezi, kanser tedavi merkezi ve tıbbi sağlık hizmet merkezi" olmak üzere beş merkez inşa etmeye devam ediyor.Kapsamlı tıbbi görüntüleme zincirini, hassas tedaviyi, İnternet'i, yapay zeka tıbbi bilgi yazılımını oluşturmaya ve yeni çağda dünyanın teknoloji inovasyonunda lider kuruluş haline gelmeye çalışıyoruz.

 

 

   Sistem, endüstrinin önde gelen dinamik gerçek zamanlı yakınlaştırma teknolojisini ve gerçek 3B koni paralel yeniden yapılandırma teknolojisini yapılandırır, böylece sistem açıklığı genişletebilir ve aynı zamanda yüksek çözünürlüklü görüntü ve lider yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi elde edebilir.

 

Motor Tablosu 32 Dilim Detektörü 5.3 MHU CT Tarama Makinesi 0

 

   Bu tüp, büyük hasta akışı ve karmaşık tarama talebini karşılayabilir, bu arada sistem işletim maliyetlerinin kontrol altında olmasını garanti eder.

 

Motor Tablosu 32 Dilim Detektörü 5.3 MHU CT Tarama Makinesi 1

 

FOV'a dayalı dinamik yeniden yapılandırma evrişim teknolojisi

 

   FOV'a dayalı dinamik yeniden yapılandırma evrişim teknolojisi, farklı dokuların görüntülerde optimum etkiye sahip olmasını sağlamak için algoritmayı farklı görüş alanıyla birlikte gerçek zamanlı olarak eşleştirebilir, bu teknoloji dijital kamera ile benzerdir, kullanıcıların dinamik olarak yakalayabilmesini sağlar. en iyi fotoğraflar.

 

Motor Tablosu 32 Dilim Detektörü 5.3 MHU CT Tarama Makinesi 2

 

(1) Üst sol ve sağ görüntü aynıdır ve bunların yerine, hangisi uygunsa, 50 cm, 45 cm veya 40 cm FOV'da BT'miz tarafından oluşturulan daha iyi bir hasta vücut görüntüsü ile değiştirin.

(2) Sol alttaki görüntü sol üstteki görüntüyü yarıya indirdi ve aynı boyutta ancak bulanık görüntü elde etmek için faktör 2'ye göre büyütüldü.

(3) Boş mavi bloğu, sağ üst görüntününki ile aynı olan 512x512 görüntü matrisi boyutunu kullanarak sağ üst görüntünün yarı FOV'sinde yeniden yapılandırılan görüntü ile değiştirin.

(4) Bu şekilde, dinamik yeniden yapılandırma çekirdeğinin noktası gösterilebilir.

 

 

Akıllı mA izleme teknolojisi

 

   Garanti edilen görüntünün kalitesi temelinde, sistem çıkış tüpü akımını Z ekseni yönünde ve X ekseni yönünde otomatik olarak ayarlayabilir.Akıllı mA izleme teknolojisi, radyasyon dozunu yaklaşık% 40 azaltabilir.

 

Motor Tablosu 32 Dilim Detektörü 5.3 MHU CT Tarama Makinesi 3

 

Paralel 3B koni kiriş rekonstrüksiyon teknolojisi

 

   Gerçek 3B koni kirişine dayalı entegre paralel hesaplama rekonstrüksiyonu, son görüntü gerçek dokuya daha yakın, görüntü daha net.

 

 

iDream tensör yineleme düşük doz teknolojisi

 

  • 76 cm açıklık tasarımı
  • Hastaları rahat ve rahat bir şekilde yerleştirin.

İletişim bilgileri
Shenzhen Basda Medical Apparatus Co., Ltd

İlgili kişi: Peng

Tel: +86-18124770842

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Kat 19, Blok 1A, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.

Fabrika adres:Blok 1B, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.