Ana sayfa ÜrünlerSüperiletken MRI

Yüksek Doğruluk 70cm Delikli AIT Bobini 1.5 Tesla Mri Tarayıcı BSTAR-150

Yüksek Doğruluk 70cm Delikli AIT Bobini 1.5 Tesla Mri Tarayıcı BSTAR-150

 • Yüksek Doğruluk 70cm Delikli AIT Bobini 1.5 Tesla Mri Tarayıcı BSTAR-150
 • Yüksek Doğruluk 70cm Delikli AIT Bobini 1.5 Tesla Mri Tarayıcı BSTAR-150
 • Yüksek Doğruluk 70cm Delikli AIT Bobini 1.5 Tesla Mri Tarayıcı BSTAR-150
Yüksek Doğruluk 70cm Delikli AIT Bobini 1.5 Tesla Mri Tarayıcı BSTAR-150
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BASDA
Sertifika: CE, ISO13485
Model numarası: Bstar-150
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 Adet / Ahşap Kutu
Teslim süresi: 30-45 GÜN
Ödeme koşulları: Kredi kartı, Paypal, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Yılda 200 Makine
İletişim
Detaylı ürün tanımı
tip: delik Alan kuvveti: 1.5T
Mıknatıs: Süperiletkenlik Delik çapı: 70cm
bobin: AIT Tablo Yükü: 200 KG
Vurgulamak:

AIT coil 1.5 tesla mri tarayıcı

,

70cm Bore 1.5 Tesla Mri Tarayıcı

,

70cm Bore 1.5 t mri makinesi

BSTAR-150 70cm süper iletken MRI AIT bobin seti daha az güç 4k soğuk kafa güçlü gradyan RF düşük gürültü

 

1.5 Tesla Süperiletken MRI Tarayıcı
 
RF alt sistemi
 
RF alt sistemi, MRI proton uyarma enerjisinin kaynağıdır, etkinliği doğrudan MRI gevşeme sinyalini etkiler.RF alıcısı MRI gevşeme sinyali alır, iyi bir alıcı bobin görüntünün SNR'sini iyileştirebilir.
 
RF alt sistemi otoyol şeridine benzer, daha fazla şerit, araçların daha hızlı akışı.Bunun tersi, daha fazla RF sistem kanalı, daha hızlı paralel edinim, böylece sistem aynı anda daha fazla miktarda veri işleyebilir ve görüntüleme süresini kısaltabilir.Bstar-150, DDC dijital doğrudan örneklemeyi kullanarak, en son paralel örnekleme teknolojisi ile birleştirilen 8/16 kanallı radyo frekansı alımı, tarama süresini kısaltabilir ve mükemmel görüntü kalitesi elde edebilir.
 
 
 
Zengin Bobin Yapılandırması
 
Alıcı bobini, paralel edinim teknolojisi ile birlikte sinyal-gürültü oranını ve görüntü kalitesini iyileştirir.Müşteri klinik ihtiyaçlara göre seçim yapabilir (bobin sayısı ve türlerinin özel konfigürasyonu nihai sözleşmeye tabi olacaktır).
 
AIT bobin seti
Baş bobini
Boyun bobini
Vücut bobini
Diz bobini
Omuz bobini
Ayak bileği bobini
Bilek bobini
Göğüs bobini
 
 
 
 
Yazılım
 
 • Bstar-150, eksiksiz bir tarama planı yelpazesi ile tüm vücudun zengin klinik uygulamasıyla kapsamlı tarama kiti ve tarama dizisi sunar ve müşterinin klinik teşhisine yardımcı olur.Gelişmiş tarama dizisinin yanı sıra tüm rutin taramalar sağlanır, sistem vasküler görüntüleme de alabilir, beyin durumlarının ve yaralanmaların hızlı ve doğru teşhisini destekleyen geniş bir yetenek yelpazesi içerir.Anatomik tasvirden vasküler 3D rekonstrüksiyona.

   

  Yepyeni faz dizisi bobini ve tarama kontrol yazılımını benimseyerek, paralel edinim hızlandırma tekniğinin uygulanması, çoğu sekans tarama hızını iyileştirir, görüntü kalitesi garantisi öncülüğünde, hızlandırma faktörü maksimum olarak 6 veya daha fazlasına ulaşabilir.Bstar-150 sistemi, uluslararası tasarım ve araştırmaya ayak uydurmakta, kullanıcılarına ömür boyu ücretsiz yazılım yükseltmesi sağlamak ve hastanenin en gelişmiş MRI klinik uygulama tekniklerinden yararlanmasını sağlamak için mevcut klinik işlevleri geliştirmeye devam etmektedir.

   

  Bstar-150, rutin görünümlerden gelişmiş dikiş çalışmalarına kadar hızlı, sezgisel, yüksek kaliteli omurga görüntüleme için güç, bobinler ve sekanslar sağlar.

   

  K_Rotat artefakt silme tekniği, edinimi tamamlamak için soyulmuş K alanı döndürmeli doldurma yöntemini kullanarak, hareket artefaktının görüntüler üzerindeki etkisini tamamen silebilir ve aynı zamanda doğru tanı için garanti sağlamak için SNR'yi büyük ölçüde iyileştirebilir.

   

  Bstar-150, karın, pelvik ve göğüs muayenelerinin artan taleplerini karşılamak için vücut görüntüleme için çok yönlü bir görüntüleme yetenekleri paketi sunar.MRU / MRCP / MRM görüntüleme ve diğer gelişmiş görüntüleme dizileri dahil.Zengin işlem sonrası yazılımı, karmaşık hastalıkların teşhisine, mükemmel görüntü kalitesine ve bol miktarda görüntüleme tekniklerine yardımcı olmak için gerekli durumlarda görüntüleri optimize edebilir.

   

  İş akışı, bir MRG'nin verimli çalışması için çok önemlidir.Hasta memnuniyetini, görüntü kalitesini ve maliyet etkinliğini etkiler.Bstar-150, zengin klinik deneyime dayalı olarak tam ön ayarlı klinik tanı tarama protokolü sağlar; tarama prosedürü için ilgili klinik uygulama özelliklerine ve önceden ayarlanmış tarama yönteminin sıra parametreleri başına karşılık gelen düzenleme ve optimizasyon yapılmıştır.Eşsiz klinik yeteneği ile Bstar-150, hareket telafili bir tarama tekniği ile eksiksiz muayeneler elde etmek için benzeri görülmemiş bir yetenek sağlar.

   

  Huzursuz hastalar ve işbirliği yapamayanlar için, fetüs, yenidoğan ve bebekler için çok uygun olan önceden ayarlanmış son derece hızlı tarama sekansı kullanılabilir.

   

  Güçlü gradyan sistemi ve amplifikatör sistemine dayanan yüksek çözünürlüklü izotropik difüzyon görüntüleme, Bstar-150 yüksek çözünürlüklü, daha hızlı ve daha güvenilir DWI görüntüleri gerçekleştirir, başın anatomik yapısı nettir, difüzyon görüntü özellikleri açıktır, lezyon lokasyonu kilidi ve lezyon için çok uygundur doğa teşhisi.

   

  HD duyarlılık ağırlıklı görüntüleme, farklı dokulardaki manyetik duyarlılık farklılıklarına dayanan görüntüleme, dokunun manyetik özelliklerini yansıtan bir kontrast artırma tekniğidir.Kandaki kanama veya deoksidasyon kısmına son derece duyarlıdır, kanama, arteriyovenöz malformasyon, demir birikimi hakkında doğru bilgi sağlayarak daha hızlı ve daha doğru teşhis sağlayabilir, çok küçük lezyon bile hızlı bir şekilde teşhis edilebilir.

   

  Yepyeni paralel çekim tekniği desteğiyle hızlı yüksek çözünürlüklü karın difüzyon görüntülemesi, yüksek uzaysal çözünürlük, yüksek zaman çözünürlüğü ve yüksek kontrast çözünürlüğü ile karın difüzyon görüntülemesini gerçekleştirerek karın kanseri teşhisi için mükemmel bir araç sağlar.

   

  Son derece HD 3D TOF kan damarı görüntüleme, optimize edilmiş K alanı edinimi ve doldurma yöntemi, elde edilen görüntülerin arka planını bastırma üniforması, artefakt yok, açık kan damarı eğilimi, üçüncül vasküler veya üzeri görüntüleyebilir.

   

  scDWI (isteğe bağlı)

  DWI'de, düşük b-değerinin elde edilmesi daha iyi doku SNR'sine sahiptir, ancak su protonuna karşı yeterince hassas değildir;

   

  Yüksek b-değerinin elde edilmesi, su protonunun daha iyi DW duyarlılığına sahiptir, ancak doku SNR'sini ve lezyon konumu işlevini azaltır;

   

  Özel hesaplama yöntemini kullanarak, scDWI, belirli bir aralık dahilinde çoklu b değerinin hesaplanmasını tamamlamak için yalnızca tek bir DWI dizisine ihtiyaç duyar, min.100s / mm².

   

  Bu arada, DWI görüntülerinin doğrudan edinimi ile karşılaştırıldığında, scDWI tekniği, yüksek b-değerli DW görüntüsünün SNR'sini büyük ölçüde iyileştirdi, yüksek b-değerli görüntülerin bozulmasını önledi, bu da lezyon teşhisi için çok iyi.

 
 

Su soğutucu seti

 1. Akıllı dokunmatik ekran tasarımı, görsel çalışma ve bakım için uygun olun.
 2. otomatik aşırı ısınma, sızıntı, arıza tespiti, güvenli ve güvenilir.
 3. bir anahtar kurtarma işlevi.
 4. bir dizi yedek su soğutma ünitesi ile yapılandırın, sistemin kapalı kalma süresi hakkında endişelenmenize gerek yok.

 

E-alarm teknolojisi

 

Bstar-150 aynı zamanda basit ve kullanımı kolay özel bir izleme sistemine sahiptir.Mıknatısın iç basıncını, sıcaklığını ve sıvı helyum seviyesini gerçek zamanlı olarak izleyebilir.Mıknatıs durumu anormalse, izleme sistemi alarm bilgilerini kullanıcının telefonuna otomatik olarak gönderebilir ve bu da mıknatısın söndürülmesi riskini büyük ölçüde azaltabilir.

 
 

Etkileşimli ortam

1.Motorlu hasta masası, 200kg ağırlık kapasitesi.

2.Dahili mıknatıslı yüksek çözünürlüklü 8 inç ekran, işlem uygundur.

3.Acil durdurma fonksiyonuna sahip olun, hastaları koruyun.

4.Yüksek konumlandırma doğruluğu.

5.Mıknatısın her iki tarafında da operasyonu destekleyin, rahat ve hızlı.

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Basda Medical Apparatus Co., Ltd

İlgili kişi: Peng

Tel: +86-18124770842

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Kat 19, Blok 1A, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.

Fabrika adres:Blok 1B, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.