Ana sayfa ÜrünlerDijital Röntgen Makinesi

65kW DDR 1/2 FPD 800mA Zemine Monte X Ray Makinesi BTR-650B

65kW DDR 1/2 FPD 800mA Zemine Monte X Ray Makinesi BTR-650B

  • 65kW DDR 1/2 FPD 800mA Zemine Monte X Ray Makinesi BTR-650B
  • 65kW DDR 1/2 FPD 800mA Zemine Monte X Ray Makinesi BTR-650B
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Zemine Monte X Ray Makinesi BTR-650B
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BASDA
Sertifika: ISO, FSC
Model numarası: BTR-650B
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: AHŞAP KARTON, Uluslararası İhracat Paketi
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union
Yetenek temini: Yılda 300 Makine
İletişim
Detaylı ürün tanımı
tip: DDR FPD: 1 yada 2
rampa: Zemine monte HDD: 1000 GB
DVD Kaydedici: 4,5 GB Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: 100BaseT / 1000BaseT
Vurgulamak:

800mA Zemine Monte X Ray Makinesi

,

65kW Zemine Monte X Ray Makinesi

,

DDR tam vücut röntgen makinesi

BTR-650B DR sistemi 65kW DDR 1/2 FPD tam gövde zemine monte 800mA Kablolu / kablosuz motor

A. Sistem görünümü

BTR-650B, geniş bir otomatik ve akıllı ergonomik tasarım yelpazesini ve en klasik çift sütunlu mekanik yapıyı benimser.
 
Klinik uygulamaya ek olarak, gelişmiş akıllı teknoloji ve titiz ayrıntılar, radyolog bölümünün tasarımına dahil edilmiştir.
 
Makine, maksimum 65kW çıkış gücüne sahip güçlü bir yüksek voltaj jeneratörü ile donatılmıştır.Makine, maksimum 65kW çıkış gücüne, kararlı dalga biçimine, düşük hasta dozuna, düşük maruz kalma süresine ve yüksek güç tüketimine sahip güçlü bir yüksek voltaj jeneratörü ile donatılmıştır.
 
Kısa, yüksek hassasiyet ve tekrarlanabilirlik.Hafif ve güzel, mini konsol tuşlarının genel yapısı, tanımlanması kolay, basit ve kullanımı kolay, tüm operasyonel işlevler, Tümünün gösterimi ve kontrolü, kolay kullanım ve tanımlama için uygun şekilde düzenlenmiştir.
 
Tutarlı görüntü parlaklığını korumak için otomatik pozlama fotoğrafçılığı için bir iyonizasyon odası kontrolü vardır.Birden fazla mikroişlemci tarafından kontrol edilen, pozlama tekrarlanabilirliğini ve operasyonel verimliliği büyük ölçüde geliştirir ve tüpün ömrünü uzatır.
 
Yüksek voltaj jeneratörü, ekipman bakımını kolaylaştıran ve bakım süresini kısaltan yüksek seviyeli bir kendi kendine teşhis prosedürü kullanır.
 
B. Akıllı mekanik tasarım
BTR-650B'nin mekanik yapısı, insan vücudunun baş, göğüs, karın, uzuvlar, kemikler ve yumuşak dokular gibi tüm kısımlarını açığa çıkarabilen tamamen akıllı tasarım konseptini benimser.
 
Makinenin tüm yelpazesi, çok emek tasarrufu sağlayan ve radyografın iş yükünü büyük ölçüde azaltan elektrik kontrol tasarımını benimser.
 
Lazer gösterge konumlandırması altında, yatan hastanın yalnızca tüpü hareket ettirmesi gerekir ve FPD tüpün hareketini otomatik olarak izleyebilir (bazı modellerde).
 
Özellikle bel hastaları için hızlı konumlandırmayı büyük ölçüde kolaylaştırır.
 
Tüp destek kolu, hareketli bir FPD ile yatak dışı fotoğrafçılık için 360 ° döndürülebilir.
 
Elektrikli dedektör hareketi, çalıştırmayı kolaylaştırır (bazı modeller).
 
 
Tam özellikli oda içi konsol
Fotoğrafçılık için konum seçme
SID
Tüp yüksekliği
Dedektör yüksekliği
Sütun dönüş açısı
mAs değeri
mA değeri
kV değeri
mAs değeri
AEC (otomatik pozlama kontrolü)
Yoğunluk değeri
Büyük ve küçük odak noktalarının seçimi
Pozlama Simgesi
Termal kapasite hakkında detaylı bilgi
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Zemine Monte X Ray Makinesi BTR-650B 0
 
 
 
 
Basit tasarım pozlama konsolu
HV açık
HV hazır
HV kapalı
Pozlamaya hazır
Maruziyet
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Zemine Monte X Ray Makinesi BTR-650B 1
 
 
 
C. Gelişmiş FPD
Tam dijital dedektör, hat geçişleri oluşturmak için panelleri birbirine eklerken meydana gelen yüzey ölü bölgelerinin ve piksel kaymalarının üstesinden gelen yüksek performanslı, tam plakalı bir tasarımdır.Dikiş yok, yapaylık yok, iyi kararlılık, uzun ömür, görüntü performansında iyi tekdüzelik, yüksek DQE, hızlı yenileme hızı.
 
Pozlamadan önizlemeye yalnızca saniyeler içinde ultra yüksek hızlı görüntü alma, en iyi görüntüyü ilk seferde sunar ve genel iş verimliliğini artırır.
  Tam plaka tasarımı Patchwork plaka tasarımı
Görüntü kalitesi
1. Yüksek doğruluk
2. İyi görüntü bütünlüğü ve kararlılığı
1. "Ölü bölge" ile enterpolasyon hesaplamasından gelir
2. Kötü görüntü tekdüzeliği, zayıf kararlılık
Görüntüleme hızı Hızlı Yavaş
Hayat > 10 yıl <10 yıl

 

Entegre kablosuz plaka ve pil tasarımı (bazı modellerde), pili çıkarmaya gerek kalmadan teknisyenlerin iş yükünü azaltır.Tüm kart, hasarı azaltmak için çarpışma önleyici ve düşmeye karşı koruma tasarımı ile daha hafif ve yapısı daha güçlüdür.
 
D. AEC
Hava İyonizasyon Odası, otomatik pozlama kontrolü sağlamak için iyonlaştırıcı radyasyonu ölçmek için iyonlaştırıcı radyasyonun iyonlaşma etkisini kullanan bir detektördür.İşlev.İyonizasyon odası, insan vücudunun özelliklerine göre çoktan seçmeli üç avantajlı alana bölünmüştür.
 
Yazılım, filmin farklı bölümlerine göre yüksek gerilim üretecinin işletim panelinde farklı avantajlı bölge kombinasyonlarını önceden ayarlayacaktır, böylece bunları manuel olarak seçmeye gerek yoktur.
 
 
E. Zengin önceden ayarlanmış düşük doz maruziyet parametreleri
Sistem, ek ayarlar olmadan doğrudan kullanılabilen çok sayıda önceden ayarlanmış pozlama parametresi sağlar ve her bir pozlama parametresi grubu Fat, Medium veya Thin Infant olarak seçilebilir, hasta radyasyonunu azaltırken ve kolayca elde edilirken verimliliği önemli ölçüde artırır. optimal radyasyon dozu -Görüntü kalitesi ilişkisi.Kullanımı kolay kolimatör ile yüksek kaliteli pozlama görüntüleri elde etmek kolaydır.
Topuzu
Topuzu
Işık açık / kapalı
FOV
Kolimatör dönüşü
Lazer ışığı
 
F. Ergonomik yazılım tasarımı
Bağımsız teknisyen hesapları: sistem, her operatör teknisyenine, her biri benzersiz kullanım alışkanlıklarını saklayabilen ayrı bir hesap atayabilir.Maruz kalma verileri, gönderme ve yazdırma alışkanlıkları vb. Dahil olmak üzere teknisyenler birbirine karışmaz.
 
Grafik tasarım APR, objektif ve net.
 
Yazılım, hasta yönetimi, görüntü elde etme, görüntü son işleme, film baskısı, uzaktan destek vb. İçin, birden çok amaç için kullanılabilen ve hastane maliyetlerini etkin bir şekilde düşüren modüller içerir.
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Zemine Monte X Ray Makinesi BTR-650B 2
Görüntü verileri CD'ler, DVD'ler, taşınabilir sabit sürücüler vb. Gibi geleneksel ortamlarda alınabilir ve kullanılabilir veya DICOM protokolü gibi yaygın PC formatlarında üretilebilir, PACS veya RIS desteği, verimli veri yönetimi, yazdırma ve diğer işlevleri kolaylaştırır ., arşivleme vb.
 
 
G. Düşünceli detaylandırma
Sistem, teknisyen ve hastalar arasında gerçek zamanlı iletişim için elverişli olan ve teknisyenin tekrar tekrar bağırmasını önleyerek farklı lehçelerin kaydedilmesini ve oynatılmasını sağlayan iki yönlü bir interkom sistemi ile yapılandırılabilir.
 
 
H. Tek noktadan klinik yazılım paketi
Sistem, yakalanan görüntüleri optimize etmek için çeşitli gelişmiş işleme işlevleri dahil olmak üzere çok sayıda görüntü işleme işlevi ve yönetim yazılımı ile donatılmıştır.özellikler aşağıdakileri içerir.
 
Hasta Yönetimi: basit, gelişmiş veya özel veri sorgulama yöntemini içerir;Herhangi bir standart görüntü iş istasyonunda görüntülemek için Dicom standart görüntü CD'si yazma;tarihsel görüntü verisi sorgulama ve yönetimi;eski inceleme verilerinin otomatik olarak temizlenmesi için disk alanı tespiti;Dicom görüntü gönderme ve hastane PACS ile sorunsuz bağlantı.
 
Yazılım kontrollü maruz kalma parametreleri.Manuel / otomatik / önceden ayarlanmış pencere genişlikleri, yerel genişlikler;görüntü negatif / pozitif, görüntü çevirme, görüntü döndürme, görüntü yakınlaştırma ve Dolaşım;görüntü bilgisi eklenmesi;görüntü çizgisi, açı, çokgen ve diğer ölçüm araçları;organizasyonel eşitleme, görüntü kontrastı geliştirme, piksel Doz Optimizasyonu;Kenar Geliştirme: Görüntü kenar keskinliğini artırmak için görüntüleri otomatik olarak tanır ve analiz eder;Görüntü İşleme Sonrası 1: 1 Önizleme: Yapılıyor Görüntü optimize edildiğinde, doktorların daha görsel olarak teşhis koymasını sağlar.
 
Dinamik Aralık Optimizasyonu: Orijinal görüntü dinamik eğrisinin Otomatik sıkıştırmasını içerir;yüksek frekanslı görüntü geliştirme;görüntü kontrastını iyileştirin, ayrıntıların çözünürlüğünü iyileştirin, kemik trabeküllerinin ve diğer görüntülerin görüntüsünü önemli ölçüde iyileştirin;gürültü bastırma: çapraz frekans sinyallerinin otomatik filtrelenmesi, görüntü gürültüsünü önemli ölçüde azaltır ve görüntü sinyali-gürültü oranını iyileştirir.
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Zemine Monte X Ray Makinesi BTR-650B 3
Film baskısı: film özelliklerini, görüntü düzenini, baskı yöntemi ayarlarını içerir;Hasta bilgileri ve ekran konumunun özelleştirilmesi;kuyruk yönetimi desteği;baskı önceliği ayarları desteği.
 
BEN. Benzersiz işlem sonrası optimizasyon teknikleri
Benzersiz işlem sonrası optimizasyon tekniği, detektör tarafından yakalanan orijinal görüntüyü mekansal olarak doldurur, veri bütünlüğünü iyileştirir, dokuların kenarlarını daha keskinleştirir, doku hiyerarşisini daha iyi yapar, yapı daha nettir ve görüntü tekdüzeliği daha tutarlıdır.
 
Karmaşık kemik yapılarının bölgesini örnek alarak, optimizasyon öncesi (sol) ve optimizasyon sonrası (sağ) sonuçlar aşağıda gösterilmiştir.
 
J. Otomatik arka plan tanıma temizleme teknolojisi
Yazılım, insan vücudunun çeşitli bölümlerinin anatomik yapılarının dışındaki artefaktları ve ızgaraları otomatik olarak tanımlar ve kaldırarak etkili doku kontrastını ve çözünürlüğünü en üst düzeye çıkarır.Görüntü kalitesi aşağıda gösterilmiştir.
 
K. Optimize edilmiş tam omurga dikişi işlevi
Kendi geliştirdiği algoritma ve teknoloji, geleneksel dikiş görüntüsünün tutarsız gri ve koyu kontrastının üstesinden gelerek, tüm omurga görüntülemesinin kesintisiz dikişini kolayca tamamlayabilir.Görüntü kalitesi aşağıda gösterilmiştir.
 
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Zemine Monte X Ray Makinesi BTR-650B 4
 
 
Kalite kontrol
  • 2009-06 ISO9001 ve ISO13485 belgeli
  • 2010-03 MRI CE belgeli
  • 2014-07 TUV nitelikli
  • 2017-08 ZZ nitelikli
 
Çalışan Dağılımı
 
  • Yetenekli, özverili ve deneyimli bir Ar-Ge ekibi.% 30 + Ar-Ge ekibi.
  • Çin'in elektromanyetik manyetik rezonansın ilk nesil bağımsız fikri mülkiyet haklarına katıldı
  • % 6 ~% 10 satış gelirinin Ar-Ge'ye yeniden yatırılması
  •  
 
 

İletişim bilgileri
Shenzhen Basda Medical Apparatus Co., Ltd

İlgili kişi: Peng

Tel: +86-18124770842

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Kat 19, Blok 1A, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.

Fabrika adres:Blok 1B, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.