Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerSüperiletken MRI

1.5 Tesla Süperiletken MRI Makinesi

1.5 Tesla Süperiletken MRI Makinesi

1.5 Tesla Süperiletken MRI Makinesi
1.5 Tesla Superconducting MRI Machine
1.5 Tesla Süperiletken MRI Makinesi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BASDA
Sertifika: CE, ISO13485
Model numarası: Bstar-150
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 Adet / Ahşap Kutu
Teslim süresi: 30-45 GÜN
Ödeme koşulları: Kredi kartı, Paypal, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Yılda 200 Makine
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Mıknatıs: süper iletken Mıknatıs Yüksekliği: 70cm
Şekil: delik bobin: AIT
Gürültü: Düşük Tablo: Oto
Vurgulamak:

1.5 Tesla Süperiletken MRI Makinesi

,

1.5 Tesla süper iletken mıknatıs mri

,

1.5 Tesla mri test makinesi

BSTAR-150 70cm delikli süper iletken MRI AIT bobin seti daha az güç güçlü gradyan RF düşük gürültü
 
Bstar-150 Süperiletken MRI
 
Bstar-150'yi birden çok yere kurduk.
 
 
1.5 Tesla Süperiletken MRI Makinesi 0
Bstar-150 @ Lemery, Filipinler
 
 
Yazılım
 
 • Bstar-150, eksiksiz bir tarama planı yelpazesi ile tüm vücudun zengin klinik uygulamasıyla kapsamlı tarama kiti ve tarama dizisi sağlar ve müşterinin klinik teşhisine yardımcı olur.Tüm rutin taramaların yanı sıra gelişmiş tarama dizisi sağlanır, sistem ayrıca vasküler görüntüleme alabilir, beyin koşullarının ve yaralanmaların hızlı, doğru teşhisini destekleyen geniş bir yetenek yelpazesi içerir.Anatomik tasvirden vasküler 3D rekonstrüksiyona.

   

  Yepyeni faz dizisi bobini ve tarama kontrol yazılımını benimseyerek, paralel toplama hızlandırma tekniğinin uygulanması, görüntü kalitesi garantisi öncülüğünde çoğu dizi tarama hızını iyileştirir, hızlandırma faktörü maksimum olarak 6 veya daha fazlasına ulaşabilir.Bstar-150 sistemi, uluslararası tasarım ve araştırmalara ayak uydurmakta, kullanıcılarına ömür boyu ücretsiz yazılım güncellemesi sağlamak ve hastanenin en gelişmiş MRI klinik uygulama tekniklerinden yararlanmasını sağlamak için mevcut klinik işlevleri geliştirmeye devam etmektedir.

   

  Bstar-150, rutin görünümlerden gelişmiş dikiş çalışmalarına kadar hızlı, sezgisel, yüksek kaliteli omurga görüntüleme için güç, bobinler ve diziler sağlar.

   

  K_Rotat artefakt silme tekniği, elde etmeyi tamamlamak için soyulmuş K alanı döndürmeli doldurma yöntemini kullanarak, hareket artefaktının görüntüler üzerindeki etkisini tamamen silebilir ve aynı zamanda doğru teşhis için garanti sağlamak için SNR'yi büyük ölçüde iyileştirebilir.

   

  Bstar-150, abdominal, pelvik ve meme muayenelerinin artan taleplerini karşılamak için vücut görüntüleme için çok yönlü bir görüntüleme yetenekleri paketi sunar.MRU/MRCP/MRM görüntüleme ve diğer gelişmiş görüntüleme dizileri dahil.Zengin post-processing yazılımı, gerektiğinde karmaşık hastalıkların teşhisine, mükemmel görüntü kalitesine ve bol görüntüleme tekniklerine yardımcı olmak için görüntüleri optimize edebilir.

   

  İş akışı, bir MRI'nın verimli çalışması için kritik öneme sahiptir.Hasta memnuniyetini, görüntü kalitesini ve maliyet etkinliğini etkiler.Bstar-150, zengin klinik deneyime dayalı olarak tam ön ayarlı klinik tanısal tarama protokolü sağlar; tarama prosedürü ve önceden ayarlanmış tarama yönteminin dizi parametreleri için ilgili klinik uygulama özelliklerine göre ilgili düzenleme ve optimizasyon yapılmıştır.Eşsiz klinik yeteneği ile Bstar-150, hareket telafili tarama tekniği ile eksiksiz muayeneler elde etmek için benzeri görülmemiş bir yetenek sağlar.

   

  Huzursuz hastalar ve işbirliği yapamayanlar için, fetüs, yeni doğanlar ve bebekler için çok uygun olan önceden ayarlanmış son derece hızlı tarama dizisi kullanılabilir.

   

  Güçlü gradyan sistemi ve amplifikatör sistemine dayanan yüksek çözünürlüklü izotropik difüzyon görüntüleme, Bstar-150 yüksek çözünürlüklü, daha hızlı ve daha güvenilir DWI görüntüleri gerçekleştirir, kafanın anatomik yapısı açıktır, difüzyon görüntü özellikleri açıktır, lezyon konumu kilidi ve lezyon için çok uygundur doğa teşhisi.

   

  HD duyarlılık ağırlıklı görüntüleme, farklı dokulardaki manyetik duyarlılık farklılıklarına dayanan görüntüleme, dokunun manyetik özelliklerini yansıtan bir kontrast artırma tekniğidir.Kandaki kanama veya deoksidasyon kısmına son derece duyarlıdır, kanama, arteriyovenöz malformasyon, demir birikimi hakkında doğru bilgi vererek daha hızlı ve daha doğru teşhis sağlayabilir, çok küçük lezyonlarda bile hızlı teşhis konulabilir.

   

  Hızlı yüksek çözünürlüklü karın difüzyon görüntüleme, yepyeni paralel çekim tekniğinin desteği altında, yüksek uzaysal çözünürlük, yüksek zaman çözünürlüğü ve yüksek kontrast çözünürlüğü ile karın difüzyon görüntülemesini gerçekleştirerek, karın kanseri teşhisi için mükemmel bir araç sağlar.

   

  Son derece HD 3D TOF kan damarı görüntüleme, optimize edilmiş K alanı toplama ve doldurma yöntemi, elde edilen görüntülerin tek tip bastırma arka planı, artefakt yok, net kan damarı eğilimi, üçüncül vasküler veya üstü görüntüleyebilir.

   

  scDWI (isteğe bağlı)

  DWI'de düşük b-değeri elde edilmesi daha iyi doku SNR'sine sahiptir, ancak su protonuna yeterince duyarlı değildir;

   

  Yüksek b-değerinin elde edilmesi, su protonunun daha iyi DW duyarlılığına sahiptir, ancak doku SNR'sini ve lezyon yeri işlevini azaltır;

   

  Özel hesaplama yöntemini kullanarak scDWI, belirli bir aralık (min) dahilinde çoklu-b-değeri hesaplamasını tamamlamak için yalnızca tek bir DWI dizisine ihtiyaç duyar.100s/mm².

   

  Bu arada, DWI görüntülerinin doğrudan alınmasıyla karşılaştırıldığında, scDWI tekniği yüksek b-değeri DW görüntüsünün SNR'sini büyük ölçüde iyileştirdi, yüksek b-değeri görüntülerin bozulmasını önledi, lezyon teşhisi için çok iyi.

 

 

 

Su soğutucu seti

 • Akıllı dokunmatik ekran tasarımı, görsel çalışma ve bakım için uygun olun.

 • otomatik aşırı ısınma, sızıntı, arıza tespiti, güvenli ve güvenilir.

 • bir anahtar kurtarma işlevi.

 • bir dizi yedek su soğutma ünitesi ile yapılandırın, sistemin arıza süresi konusunda endişelenmenize gerek yok.

 

 

etkileşimli ortam

1.Motorlu hasta masası, 200 kg ağırlık kapasitesi.

2.Dahili mıknatıslı yüksek çözünürlüklü 8 inç ekran, işlem uygundur.

3.Acil durdurma işlevine sahip olun, hastaları koruyun.

4.Yüksek konumlandırma doğruluğu.

5.Mıknatısın her iki tarafında çalışmayı destekler, rahat ve hızlı.

 

 

E-alarm teknolojisi

 

Aynı zamanda Bstar-150 basit ve kullanımı kolay özel bir izleme sistemine sahiptir.Mıknatısın iç basıncını, sıcaklığını ve sıvı helyum seviyesini gerçek zamanlı olarak izleyebilir.Mıknatıs durumu anormal ise, izleme sistemi kullanıcının telefonuna otomatik olarak alarm bilgisi gönderebilir ve bu da mıknatısın sönmesi riskini büyük ölçüde azaltabilir.

 
 
 

İletişim bilgileri
Shenzhen Basda Medical Apparatus Co., Ltd

İlgili kişi: Peng

Tel: +86-13632708845

Faks: 86-755-89686018-8858

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Kat 19, Blok 1A, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.

Fabrika adres:Blok 1B, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.