Ana sayfa ÜrünlerSüperiletken MRI

3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi

3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi

3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi
3.0 Tesla Superconducting MRI Machine
3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BASDA
Sertifika: ISO13485
Model numarası: Bstar-300
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 Adet / Ahşap Kutu
Teslim süresi: 30-45 GÜN
Ödeme koşulları: Kredi kartı, Paypal, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Yılda 200 Makine
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Tip: delik mıknatıs: süper iletken
Mıknatıs Ağırlığı: 4600 KG Alan kuvveti: 3.0 Tesla
Dikey Boşluk: 60 cm Sıvı Helyum Hacmi: 1450 litre
Vurgulamak:

3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi

,

1450L Süperiletken MRI Makinesi

,

3.0 Tesla tam vücut mri tarayıcı

 

BSTAR-300 süper iletken MRI delik tipi düşük sıvı helyum iyi görüntü kalitesi daha sabırlı

 

3.0T Süper İletken MRI Sistemi ---- SADECE iki 3.0T'den biriÇin'de Süper İletken MRI Sistemi
 
 
Dünya çapındaki şiddetli COVID-19 pandemisi nedeniyle, mevcut küresel üretim baskısı Çin üzerindedir.Manyetik parçaların fiyatı önemli ölçüde arttığı için Kalıcı Mıknatıs MRI fiyatı yüksektir.Süper iletken bir MRI olarak, bu, bir Kalıcı MRI makinesi için harika bir yedek üründür.
 
HIZLI AÇIKLAMA
 
  • Ana Alan gücü: 3.0T
  • Spektrometre: Tam Dijital
  • Alıcı Kanal: 816
  • Alıcı Bobin: Faz Dizisi Bobinleri
  • Kapsamlı tarama dizileri
  • Gelişmiş görüntüleme teknikleri ve klinik uygulama
  • Sıfır sıvı helyum tüketimi
 
 
 
Özel Özellikler
 
1) Japonya'dan 4k soğuk kafa yapılandırır, marka, sıvı helyumun "sıfır" tüketimini sağlayan Sumitomo'dur.
2) soğuk kafa sesi azaltma teknolojisi, hastanın klostrofobik korkusunu azaltmaya yardımcı olur, görüntü artefaktlarına ve diğer potansiyel risklere neden olabilecek istemsiz hareketlerden etkili bir şekilde kaçınır.
3) en hızlı tarama hızına sahiptir ve görüntü kalitesi de 1.5T MRI'dan çok daha iyidir.
4) istikrarlı sistem kalitesini sağlayan tüm ünlü parça tedarikçilerini kullanıyor.
 
 

Gradyan alt sistemi

 

Gradyan alt sistemi, MRI sisteminin uzamsal kodlamasını doğrudan belirler, sinyal bilgilerini üretir, aynı zamanda GR serisi dizi taramasını yapabilir, MRI sisteminin uzamsal çözünürlük yeteneğinin temelidir, gradyan alt sistemi de tarama görüntüsünü doğrudan etkiler ince dilim tarama.

 

MRI sisteminin gradyan sisteminin doğrusallığı, uzamsal konum bilgisinin doğruluğunu belirler ve herhangi bir çekimde görüntü bozulmasının sınırlı olmasını sağlar.

 

Gradyan değiştirme hızı, MRI tarama hızının önemli bir faktörüdür.Kendinden korumalı gradyan bobini ve yüksek görev döngüsü gradyan amplifikatör sistemini kullanan Bstar-300, girdap giderme teknolojisi ve tasarımı ile birlikte, metal koruyucu katmanlar arasındaki girdap akımını önleyebilir, manyetik rezonans sinyalinin uzamsal kodlama yeteneğini yükseltebilir ve tarama daha hassas, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sağlar.

 

Süperiletken MRI taramaları sırasında gürültü çok daha fazladır ve kapalı bir ortamda kaldığında hastanın gerginleşmesi kolaydır.Bstar-300'ün gradyan alt sistemi, özel donanım gürültü azaltma tasarım teknolojisini benimser, gradyan gürültüsü 2/3'e düşürülür, hastalara kolay tarama ortamı sağlar.

 

Gradyan sistemi, sıcaklık çok yüksekse otomatik algılama işleviyle donatılmıştır, sistem, donanımın hasar görmesini önlemek için taramayı akıllıca durdurabilir.

 

Sistem, kararlı bir çalışma koşulu sağlamak için su soğutucu kullanır.

 

 

RF alt sistemi

 

RF alt sistemi, MRI proton uyarma enerjisinin kaynağıdır, verimliliği, MRI gevşeme sinyalini doğrudan etkiler.RF alıcısı MRI gevşeme sinyali alır, iyi bir alıcı bobin görüntünün SNR'sini iyileştirebilir.

 

RF alt sistemi otoyol şeridine benzer, daha fazla şerit, daha hızlı araç akışı.Tersine, RF sistem kanalları ne kadar fazla olursa, paralel alım o kadar hızlı olur, böylece sistem aynı anda daha fazla veri miktarını işleyebilir, görüntüleme süresini azaltır.Bstar-300, DDC dijital doğrudan örneklemeyi kullanarak en son paralel örnekleme teknolojisiyle birlikte 16/32 kanal radyo frekansı alımını kullanır, tarama süresini kısaltabilir ve mükemmel görüntü kalitesi elde edebilir.

 

3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi 0
 

Ürünümüz Bstar-150 1.5T Süper İletken MRI Manila'da Kuruldu, Filipinler

 
 
Şirket tanıtımı:
 

Çin'de lider ve yenilikçi bir tıbbi teknoloji ve dijital çözüm sağlayıcısı olan Basda Medical, 2000 yılında kuruldu. Çin'in “reform ve dışa açılmasının” sınır şehri Shenzhen'de bulunan Basda Medical, ulusal bir yüksek teknoloji şirketi olarak ortaya çıktı ve gelişti. tıbbi görüntüleme, dijital çözümler ve radyoterapi ürünlerine yönelik Ar-Ge, üretim, ticaret ve hizmetlere odaklanmaktadır.

 

Basda Medical'deki çekirdek teknik personel, Çin'de tıbbi manyetik rezonans Ar-Ge'si yapan en eski teknik ekiplerden biridir.Çekirdek Ar-Ge ekibi teknik engelleri aşmak, temel algoritmalarda ustalaşmak, ana bileşenleri fethetmek ve sistem yeniliğini elde etmek için işbirliği yaptığından, şirketimiz patentler, yazılım telif hakkı, tescilli teknolojiler vb. gibi yüzlerce fikri mülkiyet hakkı elde etti.Üretim, çalışma, araştırma ve klinik deneylerde etkili işbirliği mekanizmalarına kök salarken kendi kendini yenilemede ısrar eden Basda Medical, Pekin Üniversitesi, Harbin Teknoloji Enstitüsü, Güney Tıp Üniversitesi vb. gibi Çin'in en iyi bilinen üniversiteleriyle uzun vadeli ortaklıklar kurmuştur.

 

Basda Medical sayısız ödül kazandı ve "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi", "Ulusal Teknoloji Buluşunun İkinci Yeri", "Devlet Meşale Programının Anahtar Yüksek Teknoloji Şirketi", "Çin Makine Endüstrisi Bilim ve Teknoloji Ödülü'nün Birincilik Ödülü", "İl Yüksek Alan MRI Sistemi Mühendislik ve Teknoloji Ar-Ge Merkezi", "Shenzhen Teknoloji Yenilik Ödülü", "Fikri Mülkiyet Yönetim Sistemi" vb. Ayrıca, çok sayıda teknoloji yeniliği ve projesi, büyük yatırım kurumlarından, ulusal ve bölgesel hükümetten finansal destek ve ortaklıklar kazandı. .

 

Basda Medikal, 100'ün üzerinde ürün içeren 9 serisi dahil olmak üzere ilerici tıbbi görüntüleme teknolojilerinde uzmanlaşmıştır.Bugün, MRI serisi ile öncü tıbbi görüntüleme trendleri giyiyor ve CT tarayıcı ve DR gibi X-Ray serilerinin yanı sıra renkli doppler ultrason ürünleri ve radyoterapi ürünlerini hızla geliştiriyor.

 

Spesifik olarak, kalıcı MRI sistemi serisindeki ürünlerimiz sırasıyla 0.20T, 0.30T, 0.35T, 0.42T ve 0.50T arasında değişen manyetik alan kuvvetlerine sahiptir.Süper iletken MRI sistemlerimiz, 0,5T, 0,52T, 0,7T, 1,2T, 1,49T, 1,5T ila 3,0T arasında mıknatıs dosyalanmış güç aralığına sahiptir.CT tarayıcı serimizde ise 16 dilim, 32 dilim ve 64 dilim çeşitli slayt genişliklerinde ürünler bulunmaktadır.Ayrıca DR serisindeki ürünler arasında tavan askılı DR, U-arm DR, mobil DR, dijital X-Ray, DRF sistemi ve dijital mamografi bulunmaktadır.Ayrıca, renkli doppler ultrason sistemi ürünlerimiz portatif, kablosuzdan troley ürünlerine kadar çeşitlilik gösterir.Son olarak, tıbbi lineer hızlandırıcıradyoterapi serileri ve pozitron emisyon bilgisayarlı tomografi (PET-CT), tek foton emisyonlu bilgisayarlı tomografi (SPECT), geniş FOV gama kamera vb. gibi nükleer tıp serileri de sağlıyoruz.

 

Basda Medical'in 9 serisi ürününden 5'i, Çin hükümetinin yönettiği "Made in China 2025" programının temel araştırma alanlarına dahil edilmiştir.Basda Medical, çeşitli gerçekler nedeniyle Çin'in tıbbi görüntüleme üreticileri arasında yüksek bir profile sahiptir.Çin'de 3.0T MRI sisteminin en eski üreticilerinden biri olarak biliniyoruz.Dünyanın ilk 0,5T ve 0,7T açık süper iletken MRI sistemlerini başarıyla geliştirdik.Çin'in ilk uzman ekstremite MRI sistemlerini ve bağımsız fikri mülkiyet hakkına sahip ilk SPECT'i ürettik.Yüksek kaliteli, yüksek teknolojili ürünler ve mükemmel hizmet sunma konusunda onlarca yıllık bir geçmişe sahip olan, Şu anda 3000'den fazla küresel kullanıcıya sahiptir ve ithalatın üst düzey tıbbi ürün ikamesinin bel kemiği haline gelir, pazarlarımız tüm yerel illeri kapsar ve Avrupa, Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Asya'ya kadar dünya çapında 40'tan fazla ülke ve bölge.

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Basda Medical Apparatus Co., Ltd

İlgili kişi: Peng

Tel: +86-18124770842

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Kat 19, Blok 1A, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.

Fabrika adres:Blok 1B, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.