Ana sayfa ÜrünlerTıbbi Ultrason Makinesi

Büyük Dokunmatik Renkli Ultrason 3D Ultrason Gebelik BASDA Teşhis Ultrason Ekipmanları BTH-200S

Büyük Dokunmatik Renkli Ultrason 3D Ultrason Gebelik BASDA Teşhis Ultrason Ekipmanları BTH-200S

  • Büyük Dokunmatik Renkli Ultrason 3D Ultrason Gebelik BASDA Teşhis Ultrason Ekipmanları BTH-200S
Büyük Dokunmatik Renkli Ultrason 3D Ultrason Gebelik BASDA Teşhis Ultrason Ekipmanları BTH-200S
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BASDA
Sertifika: NMPA
Model numarası: BTH-200S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 Adet / Ahşap Kutu
Teslim süresi: 8 iş günü
Ödeme koşulları: Kredi kartı, Paypal, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 100 adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
teknoloji: Olağanüstü 3D / 4D Teknolojisi görüntüleme: THI Görüntüleme
Ekran: büyük güç: Yön Gücü
sistem: Tam dijital dalga ışını görüntüleme sistemi
Vurgulamak:

büyük dokunmatik teşhis ultrason cihazı

,

BASDA Teşhis Ultrason Cihazı

,

BASDA tıbbi ultrason cihazı

BTH-200S Renkli Doppler Ultrason doppler spektrumu 4 soket 4D geniş dokunmatik ekran büyük ekran

♦ Çin'de lider ve yenilikçi bir tıbbi teknoloji ve dijital çözüm sağlayıcısı olan Basda Medical, 2000 yılında kuruldu. Çin'in "reform ve açılım" sınırındaki Shenzhen'de bulunan Basda Medical, ulusal bir yüksek teknoloji olarak ortaya çıktı ve gelişti. Ar-Ge, üretim, ticaret ve tıbbi görüntüleme hizmetleri, dijital çözümler ve radyoterapi ürünüs.

 

♦ Basda Medicalare'deki çekirdek teknik personel, Çin'de tıbbi manyetik rezonans Ar-Ge'si ile uğraşan en eski teknik ekiplerden biridir.Şirketimiz, temel Ar-Ge ekibi teknik engelleri aşmak, temel algoritmalarda ustalaşmak, ana bileşenleri fethetmek ve sistem yeniliğini elde etmek için işbirliği yaptığı için patentler, yazılım telif hakkı, özel teknolojiler vb. Gibi birkaç yüz fikri mülkiyet hakkı elde etti.Üretim, çalışma, araştırma ve klinik araştırma konularında etkili işbirliği mekanizmalarında kök salarken kendi kendine inovasyon konusunda ısrar eden Basda Medical, Çin'in Pekin Üniversitesi, Harbin Teknoloji Enstitüsü, Güney Tıp Üniversitesi vb. Gibi en iyi bilinen üniversiteleriyle uzun vadeli ortaklık kurdu.

 

♦ Basda Medicalwon, "Ulusal Yüksek Teknoloji Kuruluşu", "Ulusal Teknoloji Buluşunun İkinci Yeri", "Devlet Meşalesi Programının Anahtar Yüksek Teknoloji İşletmesi", "Çin Makine Endüstrisi Bilim ve Teknoloji Birinciliği Ödülü" unvanlarına layık görüldü. , "ProvincialHigh Field MRI Sistem Mühendisliği ve Teknolojisi Ar-Ge Merkezi", "Shenzhen Teknoloji İnovasyon Ödülü", "Fikri Mülkiyet Yönetim Sistemi" vb. Ayrıca, çok sayıda teknolojik yenilik ve proje, ulusal ve bölgesel büyük yatırım kuruluşlarından finansal destek ve ortaklık sağladı. hükümet.

 

♦ Basda Medical, 100'den fazla ürün içeren 9 serisi dahil olmak üzere ilerici tıbbi görüntüleme teknolojilerinde uzmanlaşmıştır.Günümüzde, MRI serileri ile medikal görüntüleme trendlerine öncülük etmekte ve CT tarayıcı ve DR gibi X-Ray serilerinin yanı sıra renkli doppler ultrason ürünleri ve radyoterapi ürünlerini hızla geliştirmektedir.

 

♦ Spesifik olarak, kalıcı MRI sistem serilerindeki ürünlerimiz, sırasıyla 0,20T, 0,30T, 0,35T, 0,42T ve 0,50T'lik değişen manyetik alan kuvvetlerine sahiptir.Süperiletken MRI sistemlerimiz, 0,5 T, 0,52 T, 0,7 T, 1,2 T, 1,49 T, 1,5 T ila 3,0 T arasında manyetik alan gücü aralığına sahiptir.Öte yandan, CT tarayıcı serimizde 16 dilim, 32 dilim ve 64 dilim olmak üzere çeşitli slayt genişliklerine sahip ürünler bulunmaktadır.Ayrıca DR serisindeki ürünler arasında tavan süspansiyonu DR, U-kollu DR, mobil DR, dijital X-Ray, DRF sistemi ve dijital mamografi bulunur.Ayrıca, renkli doppler ultrason sistemi ürünlerimiz taşınabilir, kablosuzdan tramvay ürünlerine kadar çeşitlilik göstermektedir.Son olarak, pozitron emisyon bilgisayarlı tomografi (PET-CT), tek foton emisyonlu bilgisayarlı tomografi (SPECT), geniş FOV gama kamera vb. Gibi tıbbi lineer hızlandırıcı radyoterapi serisi ve nükleer tıp serileri de sağlıyoruz.

 

♦ Basda Medikal'in 9 seri ürününden 5'i, Çin hükümetinin yönettiği "Çin Malı 2025" programının temel araştırma alanlarına dahil edilmiştir.Basda Medical, çeşitli gerçeklerden dolayı Çin'in tıbbi görüntüleme üreticileri arasında yüksek bir profile sahiptir.Çin'deki en eski 3.0T MRI sistemi üreticilerinden biri olarak biliniyoruz.Dünyanın ilk 0,5T ve 0,7T açık süper iletken MRI sistemlerini başarıyla geliştirdik.Çin'in ilk özel ekstremite MRI sistemlerini ve bağımsız fikri mülkiyet hakkına sahip ilk SPECT'i ürettik.Yüksek kaliteli, yüksek teknolojili ürünler ve mükemmel hizmet sunma konusunda onlarca yıllık bir geçmişe sahip olan şu anda, 3000'den fazla küresel kullanıcıya sahip, ithalatın en üst düzey tıbbi ürün ikamesinin omurgası haline gelen pazarlarımız, tüm yerel illeri ve Avrupa, Amerika, Afrika, Orta Doğu'dan Asya'ya küresel olarak 40'tan fazla ülke ve bölge.

 

♦ Basda Medikal, yeni tıbbi görüntüleme çağında dünyanın en beğenilen lider kuruluşu olmaya çabalarken, "teknoloji hayatımızı korur" vaadini yerine getirmeye devam ediyor.Teknolojiye tutkuyla bağlıyız ve yenilikçiliğe önem veriyoruz ve her zaman müşteriler için mükemmel ürün ve hizmetlere bağlıyız.Hayal ederiz, cüret ederiz ve herkes için zahmetsiz ve sağlıklı bir yaşam yaratmak için çabalarız.

 

 

Şartname

 

① Tam dijital dalga ışını görüntüleme sistemi
② Çok ışınlı paralel işleme teknolojisi
③ THI Görüntüleme
④ Darbe ters harmonik görüntüleme
⑤ Spektrum gürültü reddi
⑥ Dinamik odaklama teknolojisi
⑦ Renk akışı tepe hız yakalama
⑧ Renk bastırmalı görüntüleme
⑨ DirPower (Yönlü Güç)
⑩ Doppler akış görüntüleme

⑪ Sürekli dalga Doppler görüntüleme
⑫ Doku Doppler görüntüleme
⑬ Geniş bant, çok frekanslı prob görüntüleme

⑭ Yenilikçi RF Ultrason Platformu

⑮ 25MHz Yüksek Frekanslı Ana Ünite Sistemi

⑯ 21,5 inç Tıbbi Sınıf LED HD Monitör

⑰ 10 inç Aşırı Duyarlı Dokunmatik Ekran

⑱ İntrakaviter Prob Destek Rafı

⑲ 5 Dönüştürücü Genişletilmiş Konektör Türleri ---- Karın, Kardiyak, İntrakaviter, Küçük Parçalar, 4D

Satış Sonrası Hizmet

  • Yerel hizmet ortakları, günün her saati yanıt
  • Her vaka izlendi
  • Görüntüleme merkezi uzaktan desteği
  • Belirtilen teknik destek
  • Operasyon eğitimi
  • Son kullanıcının sitesinde uygulama eğitimi
  • Takip edilen her vaka için yıllık ziyaret
  • Ücretsiz yazılım yükseltmesi
  • Yaşam boyu pazarlama desteği

İletişim bilgileri
Shenzhen Basda Medical Apparatus Co., Ltd

İlgili kişi: Peng

Tel: +86-18124770842

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Kat 19, Blok 1A, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.

Fabrika adres:Blok 1B, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.