Ana sayfa ÜrünlerBasda MR

0.7T Süperiletken Basda MRI

0.7T Süperiletken Basda MRI

0.7T Süperiletken Basda MRI
0.7T Superconducting Basda MRI
0.7T Süperiletken Basda MRI
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong, PRC
Marka adı: Basda Medical
Sertifika: CE, ISO13485
Model numarası: Bstar-070
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 Adet / Ahşap Kutu
Teslim süresi: 30-45 GÜN
Ödeme koşulları: Kredi kartı, Paypal, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Yılda 200 Makine
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Süperiletken MRI Toplam sıvı helyum kapasitesi: 120 L
Mıknatıs Tipi: Açık teknoloji: Kendinden koruyucu
Tablo Yükü: Maksimum 200 kg Gradyan soğutma sistemi: Hava soğutma
Vurgulamak:

0.7T Süperiletken Basda MRI

,

0.7T hastane MR makinesi

,

120L Basda MRI

BSTAR-070 açık tip süper iletken MRI 0.7T düşük gürültü daha az tüketim çift kolonlu güçlü gradyan ve RF şim

Özel Özellikler
 
Bstar-070, 120L'den daha az sıvı helyum içeriği kullanır (normal 1.5T süper iletken MRI sistemleri genellikle 1500L'den fazla kullanır), söndürme durumunda bile, müşterinin ayrıca bakım maliyetleri konusunda endişelenmesine gerek yoktur.Sistem, Japonya'dan ithal edilen 4k soğuk başlığı kullanır, "sıvı helyum sıfır tüketim teknolojisi" sağlar, sıvı helyumun doldurma döngüsü 4 yıl veya daha uzundur.
 
Geleneksel süper iletken MRI, su soğutmalı helyum kompresörü kullanır, helyum kompresörünün mıknatıs sıcaklığını süper iletken ortamda tutmak için çalışmaya devam etmesi gerekir, elektrik ve su üzerindeki maliyeti çok yüksektir.Bstar-070 yenilikçi bir şekilde hava soğutmalı helyum kompresörünü kullanır, elektrik faturalarını büyük ölçüde azaltır ve sıfır su tüketimi, kullanıcının tasarruf etmesine yardımcı olur.
 
0.7T Süperiletken Basda MRI 0
Gradyan alt sistemi
 
Gradient alt sistemi doğrudan MRG sisteminin mekansal kodlamasını belirler, sinyal bilgilerini üretir, aynı zamanda GR serisi dizi taraması yapabilir, MRI sisteminin mekansal çözünürlük yeteneğinin temelidir, gradyan alt sistemi de tarama görüntüsünü doğrudan etkiler ince dilim taraması.
 
MRI sisteminin gradyan sisteminin doğrusallığı, uzamsal konum bilgilerinin doğruluğunu belirleyerek, herhangi bir edinimde görüntü bozulmasının sınırlı olmasını sağlar.
 
Gradyan geçiş hızı, MRI tarama hızının önemli bir faktörüdür.Kendinden korumalı gradyan bobini ve yüksek görev döngüsü gradyan amplifikatör sistemini kullanan Bstar-070, girdap sıfır teknolojisi ve tasarımı ile birlikte, yalnızca metal koruma katmanları arasındaki girdap akımını önlemekle kalmaz, aynı zamanda girdap akımını X ekseninden ve Y ekseninden Z eksenine, ardından yazılım algoritması ile tüm girdap akımlarını ortadan kaldırın.Bu teknoloji, manyetik rezonans sinyalinin uzamsal kodlama yeteneğini artırabilir ve taramayı daha hassas hale getirebilir, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sağlayabilir.
 
Gradyan sistemi akımını çalıştırdığında ve anahtarlama hızı da yüksek olduğunda, MRI sistemi tarafından yayılan gürültünün hastayı rahatsız etmesi kolaydır, özel donanım gürültü azaltma tasarım teknolojisi kullanan Bstar-070, orijinal gradyan gürültüsü azaltılır. % 66'ya yükseltilir ve Bstar-070 hastalar için daha dostça bir tarama ortamı sağlar.
 
Kullanıcı için bakım maliyetinden tasarruf etmek için hava soğutmayı kullanan gradyan sistemi.
 
 
RF alt sistemi
 
RF alt sistemi, MRI proton uyarma enerjisinin kaynağıdır, etkinliği doğrudan MRI gevşeme sinyalini etkiler.RF alıcısı MRI gevşeme sinyali alır, iyi bir alıcı bobin görüntünün SNR'sini iyileştirebilir.
 
RF alt sistemi otoyol şeridine benzer, daha fazla şerit, araçların daha hızlı akışı.Bunun tersi, daha fazla RF sistem kanalı, daha hızlı paralel edinim, böylece sistem aynı anda daha fazla miktarda veri işleyebilir ve görüntüleme süresini kısaltabilir.Bstar-070, DDC dijital doğrudan örneklemeyi kullanarak, en son paralel örnekleme teknolojisi ile birlikte 4 kanallı radyo frekansı alımını dava ederek, tarama süresini kısaltabilir ve mükemmel görüntü kalitesi elde edebilir.
 
 
Zengin bobin konfigürasyonu
 
Alıcı bobini, paralel edinim teknolojisi ile birlikte sinyal-gürültü oranını ve görüntü kalitesini iyileştirir.Müşteri klinik ihtiyaçlara göre seçim yapabilir (bobin sayısı ve türlerinin özel konfigürasyonu nihai sözleşmeye tabi olacaktır).
 
baş bobini
boyun bobini
vücut bobinleri
vücut bobini (yumuşak)
diz bobini
göğüs bobini
vücut bobini (L)
omuz bobini
ayak bileği bobini
bilek bobini
 
0.7T Süperiletken Basda MRI 1
 
Bstar-150 @ Berhampur, Hindistan
 

İletişim bilgileri
Shenzhen Basda Medical Apparatus Co., Ltd

İlgili kişi: Peng

Tel: +86-18124770842

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Kat 19, Blok 1A, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.

Fabrika adres:Blok 1B, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.