Ana sayfa ÜrünlerSüperiletken MRI

3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi

3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi

3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi
3.0 Tesla Superconducting MRI Machine
3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BASDA
Sertifika: CE, ISO13485
Model numarası: Bstar-300
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 Adet / Ahşap Kutu
Teslim süresi: 30-45 GÜN
Ödeme koşulları: Kredi kartı, Paypal, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Yılda 200 Makine
İletişim
Detaylı ürün tanımı
tip: delik Mıknatıs: Süperiletkenlik
Mıknatıs ağırlığı: 4600 kilo Alan kuvveti: 3.0 Tesla
Dikey Boşluk: 60 santimetre Sıvı Helyum Hacmi: 1450 L
Vurgulamak:

3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi

,

1450L Süperiletken MRI Makinesi

,

3.0 Tesla tam vücut mri tarayıcı

 

BSTAR-300 süper iletken MRI delik tipi düşük sıvı helyum iyi görüntü kalitesi daha fazla hasta

 

3.0T Süperiletken MRI Sistemi ---- İki 3.0T'den biriÇin'de Süperiletken MRI Sistemi
 
HIZLI AÇIKLAMA
 
  • Ana Alan gücü: 3.0T
  • Spektrometre: Tam Dijital
  • Kanal Alma: 816
  • Bobin Alma: Faz Dizisi Bobinleri
  • Kapsamlı tarama dizileri
  • Gelişmiş görüntüleme teknikleri ve klinik uygulama
  • Sıfır sıvı helyum tüketimi
 
 
 
Özel Özellikler
 
1) Japonya'dan 4k soğuk kafa yapılandırır, marka sıvı helyumun "sıfır" tüketimini sağlayan Sumitomo'dur.
2) soğuk kafa ses azaltma teknolojisi, hastanın klostrofobik korkusunu azaltmaya yardımcı olur, görüntü artefaktlarına ve diğer potansiyel risklere neden olabilecek istemsiz hareketleri etkili bir şekilde önler.
3) en hızlı tarama hızına sahiptir ve görüntü kalitesi de 1.5T MRI'dan çok daha iyidir.
4) istikrarlı sistem kalitesini sağlayan tüm ünlü parça tedarikçilerini kullanıyor.
 
 

Gradyan alt sistemi

 

Gradient alt sistemi doğrudan MRG sisteminin mekansal kodlamasını belirler, sinyal bilgilerini üretir, aynı zamanda GR serisi dizi taraması yapabilir, MRG sisteminin mekansal çözünürlük yeteneğinin temelidir, gradyan alt sistemi de tarama görüntüsünü doğrudan etkiler ince dilim taraması.

 

MRI sisteminin gradyan sisteminin doğrusallığı, uzamsal konum bilgilerinin doğruluğunu belirleyerek, herhangi bir edinimde görüntü bozulmasının sınırlı olmasını sağlar.

 

Gradyan geçiş hızı, MRI tarama hızının önemli bir faktörüdür.Kendinden korumalı gradyan bobini ve yüksek görev döngüsü gradyan amplifikatör sistemini kullanan Bstar-300, girdap giderme teknolojisi ve tasarımı ile birlikte, metal koruma katmanları arasındaki girdap akımını önleyebilir, manyetik rezonans sinyalinin uzamsal kodlama yeteneğini artırabilir ve tarama daha hassas, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sağlar.

 

Süper iletken MRI taramaları sırasında gürültü çok daha büyüktür ve kapalı bir ortamda kalarak hastanın gerginliğe düşmesi kolaydır.Bstar-300'ün gradyan alt sistemi, özel donanım gürültü azaltma tasarım teknolojisini benimser, gradyan gürültüsü 2 / 3'e düşürülür, hastalara dost tarama ortamı sağlar.

 

Gradyan sistemi, otomatik algılama fonksiyonu ile donatılmıştır, eğer sıcaklık çok yüksekse, sistem, donanımın hasar görmesini önlemek için taramayı akıllıca durdurabilir.

 

Sistem, kararlı bir çalışma koşulu sağlamak için su soğutucu kullanır.

 

 

RF alt sistemi

 

RF alt sistemi, MRI proton uyarma enerjisinin kaynağıdır, etkinliği doğrudan MRI gevşeme sinyalini etkiler.RF alıcısı MRI gevşeme sinyali alır, iyi bir alıcı bobin görüntünün SNR'sini iyileştirebilir.

 

RF alt sistemi otoyol şeridine benzer, daha fazla şerit, araçların daha hızlı akışı.Bunun tersi, daha fazla RF sistem kanalı, daha hızlı paralel edinim, böylece sistem aynı anda daha fazla miktarda veri işleyebilir ve görüntüleme süresini kısaltabilir.Bstar-300, DDC dijital doğrudan örneklemeyi kullanarak, en son paralel örnekleme teknolojisi ile birlikte 16/32 kanal radyo frekansı alımını kullanır, tarama süresini kısaltabilir ve mükemmel görüntü kalitesi elde edebilir.

 

3.0 Tesla Süperiletken MRI Makinesi 0
 

Manila'da Yüklenen Ürünümüz Bstar-150 1.5T Süperiletken MRI, Filipinler

 
 
Şirket tanıtımı:
 

Çin'in önde gelen ve yenilikçi bir tıbbi teknoloji ve dijital çözüm sağlayıcısı olan Basda Medical, 2000 yılında kurulmuştur. Çin'in "reform ve açılımı" nın sınır şehri Shenzhen'de bulunan Basda Medikal, ulusal bir yüksek teknoloji şirketi olarak ortaya çıkmış ve gelişmiştir. tıbbi görüntüleme, dijital çözümler ve radyoterapi ürünlerinde Ar-Ge, üretim, ticaret ve hizmetlere odaklanmak.

 

Basda Medicalare'deki çekirdek teknik kadro, Çin'de tıbbi manyetik rezonans Ar-Ge'si ile uğraşan en eski teknik ekiplerden biridir.Temel Ar-Ge ekibi teknik engelleri aşmak, temel algoritmalarda ustalaşmak, ana bileşenleri fethetmek ve sistem yeniliğini elde etmek için işbirliği yaptığı için şirketimiz patentler, yazılım telif hakkı, tescilli teknolojiler vb. Gibi birkaç yüz fikri mülkiyet hakkı elde etti.Üretim, çalışma, araştırma ve klinik araştırma konularında etkili işbirliği mekanizmalarında kök salarken kendi kendine inovasyon konusunda ısrar eden Basda Medical, Pekin Üniversitesi, Harbin Teknoloji Enstitüsü, Güney Tıp Üniversitesi gibi Çin'in en iyi bilinen üniversiteleriyle uzun vadeli ortaklık kurdu.

 

Basda Medicalwon, "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi", "Ulusal Teknoloji Buluşunun İkinci Yeri", "Devlet Meşalesi Programının Anahtar Yüksek Teknoloji İşletmesi", "Çin Makine Endüstrisi Bilim ve Teknoloji Birinciliği Ödülü", "ProvincialHigh Field MRI Sistem Mühendisliği ve Teknolojisi Ar-Ge Merkezi", "Shenzhen Teknoloji İnovasyon Ödülü", "Fikri Mülkiyet Yönetim Sistemi" vb. Ayrıca, çok sayıda teknoloji yeniliği ve projesi, büyük yatırım kurumlarından, ulusal ve bölgesel hükümetten finansal destek ve ortaklık kazandı. .

 

Basda Medical, 100'den fazla ürün içeren 9 serisi dahil olmak üzere ilerici tıbbi görüntüleme teknolojilerinde uzmanlaşmıştır.Günümüzde, MRI serisi ile öncü tıbbi görüntüleme trendlerini benimsiyor ve CT tarayıcı ve DR gibi X-Ray serilerinin yanı sıra renkli doppler ultrason ürünleri ve radyoterapi ürünlerini hızla geliştiriyor.

 

Spesifik olarak, kalıcı MRI sistem serisindeki ürünlerimiz, sırasıyla 0.20T, 0.30T, 0.35T, 0.42T ve 0.50T'lik değişen manyetik alan kuvvetlerine sahiptir.Süperiletken MRI sistemlerimiz, 0,5 T, 0,52 T, 0,7 T, 1,2 T, 1,49 T, 1,5 T ila 3,0 T arasında manyetik alan gücü aralığına sahiptir.Öte yandan, CT tarayıcı serimizde 16 dilim, 32 dilim ve 64 dilim olmak üzere çeşitli slayt genişliklerine sahip ürünler bulunmaktadır.Ayrıca, DR serisindeki ürünler arasında tavan süspansiyonu DR, U-kollu DR, mobil DR, dijital X-Ray, DRF sistemi ve dijital mamografi bulunur.Ayrıca, renkli doppler ultrason sistemi ürünlerimiz taşınabilir, kablosuzdan tramvay ürünlerine kadar çeşitlilik gösterir.Son olarak, pozitron emisyon bilgisayarlı tomografi (PET-CT), tek foton emisyonlu bilgisayarlı tomografi (SPECT), geniş FOV gama kamera vb. Gibi tıbbi doğrusal hızlandırıcı radyoterapi serisi ve nükleer tıp serileri de sağlıyoruz.

 

Basda Medikal'in 9 seri ürününden 5'i, Çin hükümeti tarafından yönetilen "Çin Malı 2025" programının temel araştırma alanlarına dahil edilmiştir.Basda Medical, çeşitli gerçeklerden dolayı Çin'in tıbbi görüntüleme üreticileri arasında yüksek bir profile sahiptir.Çin'deki en eski 3.0T MRI sistemi üreticilerinden biri olarak biliniyoruz.Dünyanın ilk 0,5T ve 0,7T açık süper iletken MRI sistemlerini başarıyla geliştirdik.Çin'in ilk özel ekstremite MRI sistemlerini ve bağımsız fikri mülkiyet hakkına sahip ilk SPECT'i ürettik.Yüksek kaliteli, yüksek teknolojili ürünler ve mükemmel hizmet sunma konusunda onlarca yıllık bir geçmişe sahip olan şu anda, 3000'den fazla küresel kullanıcıya sahip, ithalatın en üst düzey tıbbi ürün ikamesinin omurgası haline gelen pazarlarımız, tüm yerel illeri ve Avrupa, Amerika, Afrika, Orta Doğu'dan Asya'ya küresel olarak 40'tan fazla ülke ve bölge.

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Basda Medical Apparatus Co., Ltd

İlgili kişi: Peng

Tel: +86-18124770842

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Kat 19, Blok 1A, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.

Fabrika adres:Blok 1B, Basda Binası, No.28 Nantong Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, P.R.C.